WSKSiM: Zakończyły się zimowe warsztaty dziennikarskie

Zakończyły się zimowe warsztaty dziennikarskie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Każdego roku cieszą się one dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży.

– Nie spodziewałem się, że to będzie zrobione z takim rozmachem, bo tak naprawdę przyjechaliśmy na 3 dni, a to wygląda, jakbyśmy przyjechali na obóz letni. Nie w tym sensie, że odpoczywamy, tylko że jest tyle zajęć i atrakcji – powiedział jeden z uczestników warsztatów, Maciej Kwiatkowski.

Dlatego wcale nie dziwi, że warsztaty dziennikarskie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu cieszą się tak dużą popularnością – wskazała dr Maria Laska, koordynator warsztatów i prorektor WSKSiM.

– Kilkadziesiąt osób przyjeżdża już po raz kolejny. Ktoś był nawet po raz 7. To świadczy o tym, że na tych warsztatach młodzież się nie nudzi, tylko znajduje coś ciekawego dla siebie – zaznaczyła dr Maria Laska.

W ofercie znalazły się zajęcia radiowe, telewizyjne, ale także teatralne, muzyczne i taneczne, bo warsztaty to nie tylko nauka, ale również szansa na poznanie nowych przyjaciół.

Warsztaty w WSKSiM odbywają się dwa razy do roku; zimą – podczas ferii oraz w latem – podczas wakacji.

TV Trwam News/RIRM

drukuj