Trwa Strefa Chwały Festiwal

W Starym Sączu trwa Strefa Chwały Festiwal – rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu wartościami chrześcijańskimi.W jednym miejscu i czasie zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu.Spotkanie zakończy się 8 lipca.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania są słowa „Kto jest Twoim bohaterem”. Rekolekcje głosi O. Jacek Dubel CSsR (Toruń), Przewodniczący Senatu Ogólnopolskiego Porozumienia Katolickich Kerygmatycznych Szkół Nowej Ewangelizacji; Członek Zarządu Stowarzyszenia ALFA Polska.

Głównym punktem dzisiejszego spotkania jest Msza św., która odbędzie się o godz. 11.30. W programie niedzielnego świętowania przewidziany jest także czas dla rodziny, w którym odbędą się gry i zabawy dla dzieci i rodziców. Nastąpi również otwarcie wystawy plastycznej absolwentów ASP pt. „Nietutejsi”.

Strefa Chwały Festiwal to modlitwa, radość i muzyka. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami są dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę.

strefachwalyfestiwal.pl/ RIRM

drukuj