fot. twitter.com

ROZKŁAD JAZDY bezpłatnego autobusu – „DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE”

Linia bezpłatna – „DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE”

 

ważny w dniu: 1.09.2018 r.

 

Kierunek: Port Drzewny

 

Trasa: Rubinkowo II (pętla) – Dziewulskiego – Łyskowskiego – Rydygiera – Wschodnia – Skłodowskiej-Curie – Kościuszki – Grudziądzka – Warneńczyka – Przy Kaszowniku – Pl. TO-MI-TO – Uniwersytecka – Wały gen. Sikorskiego Al. Solidarności – Czerwona Droga – Kraszewskiego – Bema – Broniewskiego – Szosa Bydgoska – Starotoruńska – Port Drzewny

 

Rubinkowo II 10:00 14:00 18:00
Przybyłów 10:01 14:01 18:01
Manhattan 10:03 14:03 18:03
Rubinkowo Centrum 10:04 14:04 18:04
Donimirskiego 10:06 14:06 18:06
Wschodnia 10:08 14:08 18:08
Dworzec Wschodni 10:10 14:10 18:10
Świętopełka 10:12 14:12 18:12
Warneńczyka 10:15 14:15 18:15
Al. Solidarności
(od strony muzeum etnograficznego)
10:20 14:20 18:20
Odrodzenia 10:22 11:22 18:22
Kraszewskiego 10:23 14:23 18:23
Sienkiewicza 10:25 14:25 18:25
Reja 10:26 14:26 18:26
Starotoruńska 10:31 14:31 18:31
Port Drzewny 10:33 14:33 18:33

 

 

 

Autobus powrotny na trasie Port Drzewny – Rubinkowo II odjedzie o godz. 21:15

 

Dojazd możliwy także autobusami:

 

Linii nr 18

 

– z pętli     Wrzosy o godz:                  9:31, 11:01, 12:16, 13:31, 14:45, 16:00, 17:15 i 18:15

 

– z przystanku Okrężna o godz:    9:45, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:25 i 18:30

 

Linii nr 36

 

  • z pętli Szubińska o godz: 9:42, 10:22, 11:02, 11:42, 12:22, 13:02, 13:42, 14:22, 15:02, 15:42, 16:22, 17:02 i 17:42

 

  • z Pl. Rapackiego o godz: 10:06, 10:46, 11:26, 12:06, 12:46, 13:26, 14:06, 14:46, 15:26, 16:06, 16:46, 17:26 i 18:06

 

 

Odjazdy autobusów z Portu Drzewnego:

Linii nr 18 o godz: 13:00, 14:12,  15:15,  16:30, 17:40, 19:00, 20:00, 20:58, 22:14

Linii nr 36 o godz.: 14:05, 14:45, 16:05, 16:45, 18:05, 18:44, 19:24, 20:44, 21:24, 22:04

drukuj