fot. Katarzyna Cegielska

IV Zjazd Absolwentów WSKSiM

W sobotę 21 września odbędzie się IV Zjazd Absolwentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

Od czterech lat w murach WSKSiM organizowany jest zjazd absolwentów. Ma on na celu integrację środowiska absolwentów; zarówno studiów licencjackich, magisterskich, jak i podyplomowych – podkreśla dr Dorota Żuchowska, dziekan Uczelni.

– Celem IV Zjazdu Absolwentów jest przede wszystkim integracja środowiska absolwentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej; zarówno studiów licencjackich, magisterskich, jak i podyplomowych, a także dowiedzenie się, jakie są dalsze losy absolwentów po skończeniu naszej Uczelni. Pierwsze roczniki absolwentów opuściły mury naszej Uczelni już prawie 10 lat temu, stąd te informacje będą dla nas bardzo cenne – powiedziała dr Dorota Żuchowska.

Na uczestników zjazdu czeka wiele atrakcji, m.in. spotkanie z władzami uczelni a także spotkania w gronie absolwentów.

– Spotykamy się najpierw na wspólnej Eucharystii. Później spędzamy ze sobą, można powiedzieć cały dzień, będąc ze sobą na obiedzie, a następnie na wykładzie akademickim. Będziemy mogli spotkać się wspólnie w gronie roczników i z władzami uczelni oraz bardzo miło spędzić wieczorem czas podczas wspólnego grillowania przy muzyce, w pięknym otoczeniu Portu Drzewnego przed naszym hotelem akademickim – zaznacza dziekan Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W tym roku, w przygotowanie zjazdu włączył się Komitet Organizacyjny Absolwentów mieszkających w Toruniu, dzięki czemu cieszył się on będzie większą popularnością.

– Spodziewamy się, że w tym roku na nasz zjazd przyjedzie więcej absolwentów, niż podczas poprzednich zjazdów. Przede wszystkim dlatego, że w przygotowanie zjazdu aktywnie włączył się Komitet Organizacyjny Absolwentów mieszkających w Toruniu, z którym to ustalaliśmy harmonogram zjazdu. Swoimi drogami na różnych portalach społecznościowych absolwenci przekazują sobie informację o zjeździe i dlatego mamy nadzieję, że spotkamy się w dużo większym gronie, niż w poprzednich latach – podkreśla dr Dorota Żuchowska.

Honorowy patronat nad zjazdem objął założyciel WSKSiM o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

plakat zjazd

Kliknij, aby powiększyć

RIRM

drukuj