fot. flickr.com

Fundacja Małych Stópek zachęca do przekazywania wystawy przedstawiającej fakty z życia prenatalnego

Fundacja Małych Stópek zachęca do przekazywania wystawy pt. ,,Jestem Człowiekiem”. Innowacyjna ekspozycja w sposób barwny i metaforyczny przedstawia fakty z życia prenatalnego.

To jedyna taka wystawa w Polsce. Jej bohaterami są wolontariusze Bractwa Małych Stópek ze Szczecina, którzy – w zależności od tygodnia/miesiąca  – zwracają uwagę na ważny element, charakteryzujący dany etap rozwoju nienarodzonego dziecka.

Anna Pleskot, dziennikarz i prelegent Fundacji Małych Stópek, zwraca uwagę na uniwersalizm przygotowanej wystawy.

Nasza wystawa pro-life nadaje się na każdy czas. W sposób pozytywny chcemy podkreślić wartość życia każdego człowieka. ,,Jestem Człowiekiem” to zabawne i metaforyczne ukazanie podstawowych faktów dotyczących rozwoju prenatalnego – mówi Anna Pleskot.

Projekt skierowany jest głównie do młodych ludzi i często widnieje w szkołach bądź też na tematycznych lekcjach pro-life.

Marcin Laskowski, montażysta Fundacji Małych Stópek, zachęca do indywidualnego przekazywania informacji dotyczących obrony życia.

Ta konkretna wystawa ukazuje najważniejsze chwile od poczęcia do narodzin dziecka. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia zdjęć i podzielenia się krótkim filmem, który przygotowaliśmy – mówi Marcin Laskowski.

Zdjęcia wystawy dostępne są na stronie internetowej Fundacji Małych Stópek.

Jest również możliwość zamówienia wystawy po uprzednim skontaktowaniu się z pracownikami Fundacji Małych Stópek.

FMS/RIRM

drukuj