Fundacja Małych Stópek: Trwa akcja ,,Zostań twarzą Marszu dla Życia”

Fundacja Małych Stópek zachęca do włączenia się w akcję ,,Zostań twarzą Marszu dla Życia”. Jej celem jest zebranie jak największej ilości zdjęć przedstawiających osoby opowiadające się za życiem.

Z nadesłanych fotografii zostanie utworzona specjalna mozaika, ukazująca nowonarodzone dzieciątko oraz napis zapraszający na największe w Polsce wydarzenie pro-life.

Ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek, zachęca do przesyłania zdjęć twarzy, które staną się wizytówką szczecińskiej manifestacji w Obronie Życia.

 Marsz dla Życia to my, więc można powiedzieć, że Marsz ma ,,twarz” Obrońców Życia – moją i twoją – wyjaśnia kapłan.

Jak twierdzi prezes FMS, do włączenia się w akcję, wystarczy wejść na stronę organizacji.

– Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić podane pola. Dzięki specjalnej platformie, każdy wysyłający zdjęcie stanie się częścią grafiki zapraszającej na Marsz – dodaje ks. Tomasz Kancelarczyk.

Obrońcy Życia mogą wysłać swoje zdjęcia do 15.02 za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Małych Stópek: http://dlazycia.info/mozaika/

 

Marsz dla Życia przejdzie głównymi ulicami Szczecina już 15 kwietnia. Początek o godz. 15:00. Hasło tegorocznej manifestacji to: ,,Piękni od poczęcia”. Radosna, rodzinna manifestacja pro-life od lat gromadzi wielu Obrońców Życia zarówno z Polski jak i z zza granicy.

Anna Pleskot/RIRM

 

drukuj