fot. Marek Borawski/Nasz Dziennik

Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja, Apostolska Rodzino Radia Maryja!

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II organizujemy dwa festiwale.

FESTIWAL DLA DZIECI I MŁODZIEŻY [zobacz regulamin]

2 czerwca, w pierwszą sobotę miesiąca, odbędzie się festiwal dziecięco-młodzieżowy. Festiwal ten organizowany jest ze środków, które otrzymamy z 1%. Wszystko po to, ażeby wychowywać jak najlepiej dzieci i młodzież w duchu katolickim i polskim. Będą nagrody i będzie możliwość zwrócenia dzieciom i młodzieży za podróż.

FESTIWAL DLA SENIORÓW [zobacz regulamin]

Przy naszym sanktuarium odbędzie się również drugi festiwal – dla seniorów. Będzie miał on miejsce 19 maja. Każdy zespół ma wykonać dwa utwory o tematyce religijnej i patriotycznej. Tematyka festiwali związana jest z obchodami 100-lecia niepodległości Polski. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły amatorskie, liczące powyżej 10 osób, kluby seniorów, domy dziennego pobytu, różne organizacje zrzeszające seniorów, chóry i zespoły parafialne. Zgłoszenia z tekstami utworów – maksymalnie dwie zwrotki – nagrania demo oraz krótką informację o zespole należy kierować na adres sanktuarium z dopiskiem: festiwal. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 marca 2018 roku.

Adres sanktuarium: ul Starotoruńska 3, 87-100 Toruń

e-mail: sanktuarium@radiomaryja.pl.

Jury wybierze spośród zgłoszonych zespołów 20 najlepszych, które zostaną zaproszone na koncert finałowy do Torunia na 19 maja 2018 r.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu sanktuarium: 693 168 247.

Serdecznie zapraszamy!

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj