fot. flickr

CitizenGo: ONZ ma przyjąć dokument forsujący zabijanie dzieci poczętych

W trakcie obrad 62. Komisji ds. Statusu Kobiet w ONZ ma zostać przyjęty dokument forsujący zabijanie dzieci poczętych i edukację seksualną alarmuje CitizenGo.

Na stronie fundacji można podpisać petycję do ministra spraw zagranicznych o sprzeciw wobec takich zapisów.

Posiedzenie komisji rozpoczęło się w poniedziałek w Nowym Jorku i potrwa do 23 marca. Efektem obrad ma być dokument zawierający ważne rekomendacje dotyczące poprawy sytuacji dziewcząt i kobiet na terenach wiejskich.

CitizenGo zwraca uwagę, że obok pozytywnych zapisów znalazły się takie, które uderzają w podstawowe wartości. Wśród nich jest propozycja Unii Europejskiej forsująca tzw. aborcję oraz popierana m.in. przez Kanadę agresywna edukacja seksualna.

Europoseł prof. Ryszard Legutko uważa, że takie działanie wpisuje się w szerszy ideologiczny program.

Narzucenia ideologii dotyczącej płci, dotyczącej rodziny. Widać, że tamtej drugiej stronie nie chodzi tu właściwie o kompromis realny, którego celem ma być ulżenie doli ludziom, którzy potrzebują pomocy, czyli w tym przypadku kobietom, które potrzebują pomocy, ale chodzi o to, żeby za wszelką cenę narzucić ten program powszechnej dostępności do aborcji, do indoktrynacji seksualnej – wskazuje prof. Ryszard Legutko.

Petycję do polskich władz z prośbą o sprzeciw wobec zapisów uderzających w rodzinę można podpisać na www.citizengo.org. Do tej pory swój podpis złożyło ponad 100 tysięcy osób.

RIRM

drukuj